معرفی شرکت

“سامانه کیفیت شرق”، با یاری خداوند متـعال و با تکیه‌بر دانش، تجربه و تعهد متخـصصان کارآزموده، پس از اخذ مجوز از وزارت صنایع و معادن درزمینه تخصصی سیستم‌های مدیریت و بهبود کیفـیت، باهدف ارائه خدمات در این زمینه فعالیت خود را در سال ۱۳۸۸ در استان خراسان رضوی و شهر مشهد آغاز نمود.

در این راستا بهترین و مجرب‌ترین کارشناسان از بین رشته‌های تخصصی مختلف از بین فارغ‌التحصیلان و اساتید دانشگاه که دارای سابقه فعالیت درخشان در بخش صنعت و سازمان‌های مختلف بودند طرف همکاری قرار گرفتند.

“سامانه کیفیت شرق” معتقد است برای نیل به افزایش بهره‌وری و توسعه‌سازمانی علاوه بر توان تخصصی کارکنان، که عامل تعیین‌کننده ایست، عوامل مهمی ازجمله لزوم عطف نگاه به موضوع کیفیت به‌عنوان یک نظام فراگیر در تمامی سطوح سازمانی و بهره‌گیری از مدیریت استراتژیک نقش کلیدی دارند. لذا موضوع تحقیقات و مطالعات درزمینه بهره‌وری سازمان‌ها و صنایع از جهات مختلف را از زمره وظایف اصلی و برنامه راهبردی خود قرار داده است.

“سامانه کیفیت شرق” امیدوار است، به‌عنوان یک موسسه آموزشی پیشرو در حد توان و بضاعت خود، گامی در راستای اعتلای فرهنگ توسعــــه پایدار و پویا و کمک به عزت و سربلندی میهن خویش بردارد.